Spolupráce

Provozujete webhostingové služby a ještě nejste na našem seznamu? Měsíčně nás navštíví přes 3000 návštěvníků a prodáme hostingové služby za více než milion korun ročně. Ozvěte se nám, pomůžeme vám získat nové zákazníky.

Podmínky

Podmínkou zařazení webhostera do tohoto katalogu je aktivní affiliate nebo umístění našeho odkazu na hlavní stránku webhostera. Výnosy reinvestujeme na propagaci tak, aby byla spolupráce oboustranně výhodná a pomůžeme Vám získat nové zákazníky.

Zařazení nové společnosti do katalogu je zpoplatněno jednorázově částkou 480 Kč vč. DPH. Tato cena zahrnuje přidání až 10 hostingových programů do katalogu, které zpracujeme z vašeho webu (o nic se tedy nemusíte starat).

Všechny údaje aktualizujeme okamžitě, pokud nám zašlete změny na e-mail nebo nám někdo nahlásí nepřesnost přes kontaktní formulář. Údaje aktualizujeme také automaticky každých 6 měsíců podle informací na webu webhostera. Vycházíme z údajů na stránkách webhostera, které jsou dostupné veřejně, přes administraci nebo které nám předá autorizovaná osoba z dané společnosti.

Poskytujeme i příplatkové služby pro propagaci hostingových služeb, v případě zájmu zašleme cenovou nabídku.

Jan Střálka
Provozovatel PorovnejHosting

Ozvěte se nám