Představujeme Savana.cz

Představujeme Savana.cz

Savana.cz je jednou z nejpopulárnějších firem v oblasti webhostingu na českém trhu. Jaké byly jejich začátky a co stojí za jejich úspěchem?

Společnost má jediného majitele, kterým je Pavel Höfner. Ten začínal ve firmě PVT, kde se seznámil také s úskalími hostingových služeb. Poté pracoval jako freelancer a tvořil webové stránky klientům. Těmto klientům chtěl poskytnout kvalitní hosting, proto jim nabídl hosting na svém serveru. Postupně přišel s myšlenkou nabídnout hosting šioké veřejnosti.

Pro svou vznikající webhostingovou firmu v roce 2004 zaregistroval doménu savana.cz. Služby nabízel jako fyzická osoba až do začátku roku 2012. Díky navyšujícímu počtu zákazníků a obratu se rozhodl založit obchodní společnost savana.cz s.r.o.

Aktuálně firma nabízí dva hlavní webhostingové produkty. Prvním z nich je WEBHOSTING, který je určen pro hostování jedné domény. Služba má příznivou cenu 25 Kč/měs., ale svými parametry vyhovuje i pokročilejším uživatelům. Pro náročné, kteří potřebují hostovat více domén 2. řádu na jednom hostingu, je tu služba MULTIHOSTING. Ta má kromě možnosti hostování více domén také vyšší parametry. Služba je škálovatelná od varianty SAVANA500 až po SAVANA4000. Nejvyšší varianta poskytuje 120GB prostoru pro web, 40GB pro emaily a 1200MB pro databáze.

Zobrazit slevové kupóny na Savana

Vydáno: 14.2.2016